header

Pioneer Engineering Group pakub tööstusettevõtetele nii tootmisvahendite kui ka materjalide liisingut. Liisinguteenus seisneb Pioneeri poolt vara soetamises ja kliendile kasutada andmises. Tasumine toimub ka võrdsete osamaksetega pikema perioodi jooksul või ühekordse maksena, pärast mida saab klient vara omanikuks.

Liisingut on võimalik ühendada Pioneeri faktooringu teenusega, kus peetakse lühiajalise liisingu maksed kinni ostja arve laekumisel või tasaarvestatakse juba faktooringu avansiliste maksetega. See võimaldab tootmisettevõttel rakendada Pioneeri finantseeringut kogu rahatsükli jooksul alates materjali soetamisest kuni ostjalt raha laekumiseni.

Kogu vara soetamise käibemaks tuleb tasuda pärast sõiduki või seadme kättesaamist. Käibemaksukohustuslastele pakume võimalust ajatada käibemaksu tasumine kuni kahe kuu peale.

Pannes lühiajalise liisingu kõrvale seadmete, sh transpordivahendite, pikaajalise liisingu, pakub Pioneer tööstusettevõtetele terviklikku tootmise finantseerimise paketti. Suuremate finantseerimise projektide jaoks soovitame kasutada meie Corporate Finance teenust.